خیابان فلسطین، نبش چهارراه بزرگمهر، شماره 141
شنبه تا چهارشنبه : 09:00 - 16:00

درباره ما

حمل و نقل بین المللی ایران سریع

شرکت ایران سریع از جمله شرکت‌های مطرح در زمینه حمل‌ونقل بین‌المللی است که طی سه دهه گذشته نقش به سزایی در توزیع و جابه‌جایی محمولات و کالاهای صادراتی و وارداتی مراکز خصوصی و دولتی کشور داشته است.

این شرکت با بهره‌گیری از تجربه فراوان و برخورداری از ناوگان حمل‌ونقل زمینی، و همچنین نمایندگی اختصاصی در کشور آلمان، به نام شرکت حمل و نقل بین المللی و بازرگانی آرین از توانمندی بسیار بالایی در خرید و حمل محصولات صادراتی و وارداتی به‌ویژه از کشورهای اروپایی برخوردار است. در کارنامه فعالیت‌های فورواردی و کریری این شرکت توفیق همکاری با ده‌ها شرکت بزرگ خصوصی و دولتی از جمله شرکت‌هایی چون: ایران‌خودرو، مس سرچشمه، یک و یک و ... به چشم می‌خورد. باعث خرسندی ماست که به‌عنوان همکار و یا مشاور، در کنار شما باشیم.

شرکت حمل و نقل بین المللی و بازرگانی آرین

«شرکت حمل و نقل بین المللی و بازرگانی آرین» در دو حوزه حمل‌ونقل بین‌المللی و حوزه بازرگانی فرصت استثنایی را برای مراکز تجاری ایرانی فراهم نموده است. شرکت آرین با بهره‌مندی از نیروهای متخصص امکان خرید محصولات، ماشین‌آلات صنعتی و حتی خطوط تولیدی، انبارداری و حمل کالا می‌تواند اطمینان و سرعت قابل ‌توجهی را برای تولید و تجارت جهانی شما فراهم نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق تلفن، نمابر و یا ایمیل از مشاوره متخصصین این شرکت استفاده نمایید. لازم به تذکر است امکان گفتگو یا ارسال نمابر و ایمیل به زبان‌های فارسی، آلمانی و انگلیسی وجود دارد.

شرکت حمل و نقل بین المللی ایران سریع

  • حمل کالاهای صادراتی و وارداتی با کامیون از ایران به کلیه کشورهای اروپایی
  • صدور کلیه اسناد بین‌المللی حمل، بارنامه (FBL)، (CMR) و بیمه بین‌المللی حمل کالا
  • حمل کالاهای ترانزیتی (فله‌ای و کانتینری) از بندرهای جهان به ایران و بالعکس
  • حمل ترکیبی محمولات (کامیونی، ریلی، دریایی) به‌صورت درب به درب.
  • انجام امور بسته‌بندی، بارشماری، عملیات تخلیه و بارگیری، انبارداری و بیمه کالا.
  • انجام امور تشریفات گمرکی و ترخیص کالا از گمرکات و بندرها ایران و کلیه مرزهای ورودی و خروجی.
  • دارای دفاتر نمایندگی در کلیه بندرها و مرزهای مجاز

امتیازات ما

خدمات ما